Answer:
Each pencil costs $1.50 and each pen costs $2.00
Step-by-step explanation:
hey guys, dont vote badly on the other persons answer. theyre right, you just gotta read it closely.
x = first
2x = second
3x = third
the answer is x, 2x, 3x :)
Answer:
1223.3 is the ans oooo ooo oooo oooo ooo oooo