A) (2, 1)
B) (-2, 1)
C) (-2, -1)
D) (1, 2)
each energy drink would cost just over $2.00
. Is she correct and how do you know? If she is not, how would
Devon’s sister find the correct price?
y = x^2 - 3x + 7