A.
12,863.14
B.
12,863.15
C.
12,900
D.
12,800
PLEASE HELP!!
3)Ricky is at the bakery shop when he sees that 8 pastries cost $160. he needs 16 pastries . how much will 16 pastries cost .
y=4-x
Answer:
Its very obviously B
Step-by-step explanation:
A) True B) False